Dodano: 2012-02-10, Nieszpory prawosławne

KURIA METROPOLITALNA                                        Poznań, dnia 8 lutego 2012  roku

ul. Ostrów Tumski 2                                                                                             N. 583/2012

tel.  +48 61 851 28 00

kuria@archpoznan.org.pl

www.archpoznan.pl

KOMUNIKAT

W nawiązaniu do zakończonego Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan serdecznie zapraszamy na nieszpory prawosławne ku czci Patronów Europy, świętych Cyryla i Metodego. Nieszpory celebrować będzie ksiądz protoprezbiter Paweł Minajew, Proboszcz Parafii Prawosławnej w Poznaniu, a homilię wygłosi J.E. ksiądz biskup Marek Jędraszewski.

Zapraszamy w poniedziałek, 13 lutego o godz. 19:00 do kościoła pw. Św. Wojciecha, Wzgórze Św. Wojciecha, Poznań.

Biskup Grzegorz Balcerek

Wikariusz Generalny